Aktualności

XVI Gorlicka Amatorska Liga Piłki Siatkowej 2017/2018

 

                  RUNDA FINAŁOWA GALPS         Szymbark 17-18.03.2018
Mecz finałowy o III miejsce
  Rawian Glass Kwiatonowice    Galicja Klęczany
3 : 1    (24:26, 25:20, 25:22, 25:19)

Bugno (24), Zawiła (24),  J. Stężalski  (15), Śliwa (13)  K. Stężalski (8), Łukasik (2),  R. Stężalski (L) 

Radzik (24), H.Dobek (12), Reczek (11),  Batory (6),Rybczyk (2) Wszołek, Liana (L)
Mecz finałowy o I miejsce
Trybus Szymbark Dark Pub Gorlice
3 : 0   (25 : 22, 25 : 18, 25 : 16)
K. Dygoń (14), Haluch (9), Duda (7),  B. Dudek (6), Motyka (5), J.Dudek (3), Różycki (3), K. Cetnarowski, T. Cetnarowski (L)

Michałowski (10), Czupik (6), Szura (6), Czapka (5), Święs (3), Cembrzyński (2), Florek (L), Zawiła. 

Mecz o VII miejsce
Moszczanka Moszczenica Eskulap - Libbud Libusza
3 : 2  (21:25, 23:25, 25:21, 25:17, 15:7)
Dąbrowski (16), Gubała (13), Kukuła (11), Kucharczyk (9), Dziadzio (6), J.Brach (3), K.Brach (L),  M.Brach. Stygar (19), Pawlak (14), Mach (12), Mól (7), Stępkowicz (5), Prokop (3), Pabis (1), Głowiak(L)
Rewanżowy mecz finałowy o III miejsce
Galicja Klęczany Rawian Glass Kwiatonowice
1 : 3  (25:27, 25:22, 18:25, 16:25)         { 0 : 2 }

H.Dobek (19), Reczek (14), Radzik (12), Wałęga (9), Batory (6), Wszołek (2),  Świerk (L) 

Zawiła (20), Bugno (19),  J. Stężalski  (11), Śliwa (9)  K. Stężalski (5), Dziki (4), Łukasik (3), R. Stężalski (L)

Rewanżowy mecz finałowy o I miejsce
Trybus Szymbark    Dark Pub Gorlice
3 : 1  (25:17, 21:25, 25:21, 25:21)         { 2 : 0 }

Haluch (23), K.Dygoń (20), B. Dudek (13), Duda (12), Motyka (4), Różycki (4),  K.Cetnarowski, T. Cetnarowski (L)

 Czupik (15), Szura (13),Czapka (12),   Michałowski (12), Cembrzyński (6), Święs (5), Zawiła (4), Florek (L)
Najskuteczniejsi zawodnicy meczów rundy finałowej
Marcin Zawiła (93), Dariusz Bugno (76), Kamil Dygoń (68), Tomasz Michałowski (62), Tomasz Szura (60), Patryk Radzik (56), Jarosław Stężalski (55), Jakub Śliwa (48), Hubert Dobek (46), Sebastian Duda (46), Mateusz Czupik (46), Bartłomiej Dudek (41), Mateusz Czapka (39), Bartosz Reczek (39), Adrian Haluch (32), Marek Batory (31), Krzysztof Stężalski (31). Rozgrywający: Szymon Motyka (21), Jacek Cembrzyński (20), Piotr Łukasik (10), Łukasz Wszołek (5).
                                         

XVI Gorlicka Amatorska Liga Piłki Siatkowej 2017/2018

 

RUNDA FINAŁOWA GALPS 2017/2018    Klęczany, 10 - 11.03.2018
Wyniki meczów półfinałowych
Rawian Glass Kwiatonowice    Dark Pub Gorlice
2 : 3    (21:25, 19:25, 25:21, 25:23, 10:15)
Zawiła (28), Bugno (15), J.Stężalski  (13),  K.Stężalski (10), Śliwa (8), Łukasik (1),  R.Stężalski (L) 
Michałowski (23), Szura (17), Czapka (12), Czupik (9), Święs (8), Cembrzyński (4), Florek (L).  
Galicja Klęczany Trybus Szymbark
0 : 3   (20:25, 20:25, 9:25)
P.Dobek (8), Reczek (8), Radzik (7), Batory (6), H.Dobek (2), Wałęga (2), Wszołek (1), Liana (L), Rybczyk, Tarsa.

 K.Dygoń (15), B.Dudek (11), Duda     (10), J.Dudek (6), Motyka (4),            K.Cetnarowski (1), T.Cetnarowski (L), Różycki.

Wyniki rewanżowych meczów półfinałowych
Dark Pub Gorlice Rawian Glass Kwiatonowice
2 : 3 (25:18, 24:26, 25:21, 26:28, 11:15)      { 1 : 1 }     "złoty set" 15:12
 Szura (24), Michałowski (17), Czupik (16), Zawiła (11), Czapka (10), Cembrzyński (8), Święs (1), Florek (L).
Zawiła (21), Bugno (18), Śliwa (18),  J.Stężalski (16), K.Stężalski (8),  Łukasik (4), R.Stężalski (L) 
Awans do finału A - Dark Pub Gorlice       Finał B - Rawian Glass Kwiatonowice
Trybus Szymbark    Galicja Klęczany
3 : 1  (25:14, 25:17, 19:25, 25:18)              { 2 : 0 }

 K.Dygoń (19), Duda (17), B.Dudek (11), J.Dudek (10), Motyka (8),  K.Cetnarowski (3), Różycki (2), T.Cetnarowski (L).

 Batory (13), H.Dobek (13), Radzik (13), Wałęga (8), Reczek (6),Wszołek (2), P.Dobek (1), Liana (L), Rybczyk.
Awans do finału A - Trybus Szymbark           Finał B - Galicja Klęczany
                                                                   

Triumfatorzy GALPS 2002 - 2018

Najlepsze zespoły ligi mężczyzn GALPS 2002 - 2018 
BELFER GORLICE (2003,2004), BESKID GORLICE (2005), RADZIK ŁUŻNA (2006), APOLLO SĘKOWA (2007), HYDROTECH BOBOWA (2008,2009,2010,2013), LIBBUD LIBUSZA (2011), TRYBUS SZYMBARK (2012,2017,2018), KWIATONOWICE (2014), DARK PUB GORLICE (2015,2016)
 
Najlepsze zespoły ligi kobiet GALPS 2007 - 2016
          GRYF SZYMBARK (2007), TYTAN ROPA (2008,2009), BŁYSKAWICA DOMINIKOWICE (2010), MEDIAEXPERT SZYMBARK (2011,2012), CERTUS KLĘCZANY (2013,2015,2016), OMEGA ROPA (2014) 
 
Triumfatorzy (pięciokrotnie)
 KRZYSZTOF JĘDRZEJOWSKI, PAWEŁ MARTUSZEWSKI, MAREK OLSZANECKI
 
 Triumfatorzy (czterokrotnie)
   Krzysztof Płaziński, Sylwester Szczepanek, Sebastian  Tkacz
 
Triumfatorzy (trzykrotnie)
Krzysztof Apola, Tomasz Cetnarowski, Tomasz Chmura, Aneta Czeluśniak, Bartłomiej Dudek, Kamil Dygoń, Damian Florek, Wojciech Gorzkowicz, Katarzyna Hajduk/Kuk, Mateusz  Kuś, Ewelina Lewińska, Mirosława Mika, Wiesław  Oratowski, Jakub Rogaliński, Magdalena Ryzner/Klocek, Robert Stanula, Marek Szymczyk, Tomasz Szymczyk, Agata Ryzner/Trybus
 
Triumfatorzy (dwukrotnie)
Jacek Cembrzyński, Krzysztof Cetnarowski, Jolanta Cieśla, Paulina Cyran, Justyna Deć, Magdalena Deć, Honorata Dembska, Sebastian Duda, Jakub Dudek, Zbigniew Dudek, Mieczysław Dygoń, Franciszek Dziedziak, Karolina Firlit, Ewelina Górowska, Adrian Haluch, Joanna Honkowicz, Katarzyna  Kukuła,  Magdalena Kukuła,  Agnieszka Laskoś, Łukasz Ludwin, Wojciech Makowski, Jakub Marszał,  Tomasz Michałowski, Szymon Motyka, Tomasz Mysłakowski, Adam Orłowski, Karolina Różycka, Szymon Różycki, Damian Rybczyk, Małgorzata Ryndak, Anna Sarkowicz, Przemysław Siwiak, Agnieszka Spólnik, Tomasz Szura, Robert Szymczyk, Damian Świątański, Dariusz Święs, Dominik Tumidajski, Justyna Turek, Jan Wacławczyk, Mariola Wałęga, Patrycja Wszołek, Piotr Zawiła.
   

Minisiatkówka dziewcząt i chłopców - Szymbark 1-2.03.2018

Dziewczęta i  chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Szymbarku kierowani przez Mariolę Piekarz i Zbigniewa Dudka najlepsi w gminnych turniejach minisiatkówki. Dziewczęta z Szymbarku pokonały w finale swoje przeciwniczki z Kobylanki 2 : 1. W meczu o trzecie miejsce Bystra zwycieżył  Stróżówkę 2 : 0.  Dalsze miejsca zajęły zespoły z Zagórzan, Dominikowic, Klęczan i Ropicy Polskiej. Zespół z Szymbarku występował w składzie: Patrycja Augustyn, Ewa Cetnarowska, Patrycja Górska, Agnieszka Kłapacz, Zuzanna Koszyk, Alicja Krupa, Natalia Kusiak, Magdalena Miarecka, Justyna Przybylska i Laura Pyrek. Chłopcy pokonali w finale swoich rówieśników z Klęczan 2 : 0, w meczu o trzecie miejsce Kobylanka zwyciężyła Ropicę Polską 2 : 1. Dalsze miejsca zajęły zespoły ze Stróżówki, Dominikowic, Zagórzan i Bystra. Chłopcy z Szymbarku występowali w składzie: Maciej Kosiba, Maksymilian Krupa, Jonasz Kusiak, Dominik Myśliwy, Daniel Przybylski, Patryk Rówiński, Karol Stawiarz, Mikołaj Trybus, Michał Ziaja i Alan Przybylski.


© 2018 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne