Aktualności

Triumfatorzy GALPS 2002 - 2019

Najlepsze zespoły ligi mężczyzn GALPS 2002 - 2019
BELFER GORLICE (2003,2004), BESKID GORLICE (2005), RADZIK ŁUŻNA (2006), APOLLO SĘKOWA (2007), HYDROTECH BOBOWA (2008,2009,2010,2013), LIBBUD LIBUSZA (2011), TRYBUS SZYMBARK (2012,2017,2018, 2019), KWIATONOWICE (2014), DARK PUB GORLICE (2015,2016)
 
Najlepsze zespoły ligi kobiet GALPS 2007 - 2019
          GRYF SZYMBARK (2007), TYTAN ROPA (2008,2009), BŁYSKAWICA DOMINIKOWICE (2010), MEDIAEXPERT SZYMBARK (2011,2012), CERTUS KLĘCZANY (2013,2015,2016), OMEGA ROPA (2014), CLUB 4 x 4 SZYMBARK (2019) 
 
Triumfatorzy (pięciokrotnie)
 KRZYSZTOF JĘDRZEJOWSKI, PAWEŁ MARTUSZEWSKI, MAREK OLSZANECKI
 
 Triumfatorzy (czterokrotnie)
  Tomasz Cetnarowski, Bartłomiej Dudek, Kamil Dygoń, Magdalena Ryzner/Klocek, Krzysztof Płaziński,  Sylwester Szczepanek, Sebastian  Tkacz, Agata Ryzner/Trybus
 
Triumfatorzy (trzykrotnie)
Krzysztof Apola, Krzysztof Cetnarowski, Tomasz Chmura, Aneta Czeluśniak, Magdalena Deć, Honorata Dembska,Sebastian Duda, Jakub Dudek, Mieczysław Dygoń, Damian Florek, Wojciech Gorzkowicz, Katarzyna Hajduk/Kuk, Mateusz  Kuś, Ewelina Lewińska, Mirosława Mika, Szymon Motyka, Wiesław  Oratowski, Jakub Rogaliński, Szymon Różycki, Robert Stanula, Marek Szymczyk, Tomasz Szymczyk, Dominik Tumidajski
 
Triumfatorzy (dwukrotnie)
Jacek Cembrzyński,  Jolanta Cieśla, Paulina Cyran, Justyna Deć, Zbigniew Dudek, Franciszek Dziedziak, Julita Dziki, Karolina Firlit, Ewelina Górowska, Adrian Haluch, Joanna Honkowicz, Karolina Karp, Katarzyna  Kukuła,  Magdalena Kukuła,  Agnieszka Laskoś, Łukasz Ludwin, Wojciech Makowski, Jakub Marszał,  Tomasz Michałowski,  Tomasz Mysłakowski, Adam Orłowski, Karolina Różycka,  Damian Rybczyk, Małgorzata Ryndak, Anna Sarkowicz, Przemysław Siwiak, Agnieszka Spólnik, Tomasz Szura, Robert Szymczyk, Damian Świątański, Dariusz Święs,  Justyna Turek, Jan Wacławczyk, Mariola Wałęga, Patrycja Wszołek, Piotr Zawiła

XVII Gorlicka Amatorska Liga Piłki Siatkowej 2018/2019

 

                  MECZE FINAŁOWE GALPS         Szymbark 16-17.03.2019
    Mecz finałowy mężczyzn o III miejsce
Klęczany  Moszczanka Moszczenica
3 : 1   (25:18, 16:25, 25:17, 25:12)

Juruś (16), Radzik (13), Duda (12),  Gryga (11), Reczek (9), Urbanik (4), Liana (L) oraz Wszołek i Tarsa.

Kucharczyk (16), Kukuła (12), Derkacz (8), M. Brach (4), J. Brach (3), K. Brach (2).
Mecz finałowy mężczyzn o I miejsce
Trybus Szymbark Rawian Glass Kwiatonowice
2 : 3   (25:23, 28:26, 22:25, 26:28, 14:16)
Klocek (23), K. Dygoń (20), B. Dudek (11),  Duda (10),  Motyka (2),  K. Cetnarowski (2), T. Cetnarowski (L)

Bugno (26), Zawiła (18), K. Stężalski (12), Śliwa (12), J. Stężalski (10), Łukasik (3), R. Stężalski (1 - L) 

Mecz finałowy kobiet o I miejsce
Club 4 x 4 Szymbark Omega Ropa
3 : 1  (25:12, 25:23, 20:25, 25:22)
Dziki (13), Grzesiak (13), Zastępa (13), Jajko (11), Dembska (6), Deć (4), Mołda (L). K. Drąg (25), Płazińska (9), Flądro (6), Żegleń (5), Szczepanik (2), A.Drąg (1), Mika (L)
Rewanżowy mecz finałowy mężczyzn o III miejsce
Moszczanka Moszczenica Klęczany
1 : 3  (25:23, 23:25, 21:25, 17:25)         {  0 : 2 }

Dąbrowski (16), Kucharczyk (13), Kukuła (10), Derkacz (7), M.Brach (5), Dziadzio (4)

Reczek (14), Duda (13), Juruś (11), Gryga (10), Radzik (10), Urbanik (3), Wszołek (3), Wałęga (2).

Rewanżowy mecz finałowy mężczyzn o I miejsce
Rawian Glass Kwiatonowice Trybus Szymbark
0 : 3  (19:25, 20:25, 20:25)           { 1 : 1 }             [ złoty set: 1 : 15 ]

J. Stężalski (9), Zawiła (7), K. Stężalski (6), Bugno (5), Śliwa (5), Łukasik (1), R. Stężalski (L), J. Stężalski (L)

J. Dudek (20), Klocek (12), B. Dudek (11), K. Dygoń (8), Motyka (4),             K. Cetnarowski (3), T. Cetnarowski (2 - L)
I miejsce - TRYBUS SZYMBARK
II miejsce - Rawian Glass Kwiatonowice
III miejsce - Klęczany
IV miejsce - LKS Moszczanka Moszczenica
Rewanżowy mecz finałowy kobiet o I miejsce
Omega Ropa Club 4 x 4 Szymbark
0 : 3  (22:25, 22:25, 24:26)            { 0 : 2 }
Zastępa (14), Grzesiak (9), Jajko (7), Dziki (7), Deć (3), Dembska (3), Mołda (1 - L), Trybus K. Drąg (18), Dynarowicz (11), Sorota (6), Żegleń (6), Flądro (4), Płazińska (4), Mika (L) oraz A. Drąg.
I miejsce - CLUB 4 x 4 SZYMBARK
II miejsce - Omega Ropa
Najskuteczniejsze zawodniczki  meczów finałowych
Club 4 x 4 Szymbark: Klaudia Zastępa (27), Patrycja Grzesiak (22), Julita Dziki (20), Izabela Jajko (18), Honorata Dembska (9).   Omega Ropa: Katarzyna Drąg (43), Alicja Płazińska (13), Oliwia Żegleń i Magdalena Dynarowicz( po 11)
Najskuteczniejsi zawodnicy  rundy finałowej
Trybus Szymbark: Kamil Dygoń (70), Jacek Klocek (54), Bartłomiej Dudek (52), Sebastian Duda (37), Jakub Dudek (35).  Rawian Glass Kwiatonowice: Dariusz Bugno i Marcin Zawiła (po 51), Jarosław Stężalski (41), Jakub Śliwa (34).     Klęczany: Dawid Duda (57), Bartosz Reczek (45), Patryk Radzik (41).  Moszczanka Moszczenica: Damian Kucharczyk (43), Radosław Kukuła (32), Dawid Derkacz (30).
                                         

© 2019 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne