Aktualności

XI Kampania Profilaktyczna Gminy Gorlice

 
Gwiazdą tegorocznej imprezy będzie zespół
 
SOUND'N'GRACE
 
KONCERT
SZYMBARK (szkoła) - 16 czerwca 2016 - godz.18:00
 

XXI Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjalnej Gminy Gorlice - Kobylanka 06.15.2016

Lekkoatletyka 2016
Kategoria gimnazjów
Damian Gucfa
Klęczany
Bieg na 100 metrów
Dorota Mazur
Kobylanka
 Patryk Basista
Dominikowice
 Bieg na 300 metrów
 Dorota Mazur
Kobylanka
   Jakub Machowski      
Dominikowice
Bieg na
 1000 metrów/600 metrów 
Paulina Gałowicz
Dominikowice
Klęczany
Sztafeta 4 x 100 metrów
Kobylanka
Damian Gucfa
Klęczany
Skok w dal
Paulina Gałowicz
Dominikowice
Rafał Siarkowicz
Zagórzany
Skok wzwyż
Anna Łaszyn
Kobylanka
Karol Gryboś
Szymbark
Pchnięcie kulą
Natalia Pietrusza
Kobylanka
Patryk Wielopolski
Klęczany
Rzut oszczepem
  Natalia Machniewicz  
Szymbark
Tobiasz Mazur
Kobylanka
Rzut dyskiem
Natalia Pietrusza
Kobylanka
Szymbark
Punktacja drużynowa
Kobylanka

XXI Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjalnej Gminy Gorlice - Kobylanka 05.15.2016

Autorzy najlepszych wyników uzyskanych podczas gminnych zawodów w czwórboju lekkoatletycznym w dniu 5 maja 2016 roku w Kobylance.

Czwórbój lekkoatletyczny 2016
Kategoria szkół podstawowych
Chłopcy
Konkurencja
Dziewczęta
     JAKUB  DURLAK      
Szymbark
 Punktacja
  indywidualna 
MARTYNA KAMIŃSKA
Klęczany
Dawid Gryzik
Bystra
Bieg
na 60 metrów
Karolina Brej
Kobylanka
 Kacper Górski
Szymbark
Bieg na
1000 - 600 metrów
Martyna Kamińska
Klęczany
 Jakub Durlak 
Szymbark
Skok w dal
Karolina Brej 
Kobylanka
  Dawid Gryzik 
Bystra
Skok wzwyż
Zuzanna Krok
Ropica Polska
Dawid Gryzik
Bystra
Rzut piłeczką
palantową
 Julia Filus
 Bystra
Szymbark
Punktacja drużynowa
Kobylanka

MIĘDZYGMINNE BIEGI PRZEŁAJOWE - RANKING 2016

 

       RANKING  SZKÓŁ  2016 
M
Szkoła
pkt   M Szkoła pkt
 1  LIPINKI                 161       16  Stróżna  16
 2
 ROPA
134
 
17
 Gorlice nr 3
 15
 3
 UŚCIE GORLICKIE
 82
 
18
 Stróżówka
 13
 4  Siedliska  79   19  Staszkówka  12
 5  Bobowa  67   20  Gorlice nr 4  11
 6  Dominikowice  64   21  Moszczenica   8
 7  Szymbark  58   22  Brzana   7
 8  Kobylanka  53   23  Gorlice nr 1   7
 9  Bystra  36   24  Klęczany   7
10  Wilczyska  28   25  Zagórzany   7
11  Szalowa  27   26  Biecz nr 2   6
12  Wysowa  25   27  Jankowa   5
13  Biecz nr 1  20   28  Ropica Polska   4
14  Rożnowice  18   29  Siary   3
15  Sędziszowa  17   30  Łużna nr 1   1

 

       RANKING  INDYWIDUALNY 2016
M
Imię i nazwisko
Szkoła pkt
 1   Dawid Podobiński                Bobowa    26
 2  Dawid Ziobrowski  Siedliska  25 
 3  Oktawia Przybyłowicz  Lipinki  22
 4  Patryk Frączek  Lipinki  17
 5  Laura Skrzypek  Wilczyska  13
 Martyna Zagórska  Ropa
 Dawid Zieliński  Uście Gorlickie
 8  Artur Banaś  Sędziszowa  12
 9  Ewelina Kołtko  Uście Gorlickie  10
10   Dominik Kusiak  Ropa   9
 Michał Zieleń  Kobylanka
Wyniki biegów sztafetowych Zagórzany 2016                           

Dark Pub Gorlice triumfuje w lidze mężczyzn GALPS 2016

  W pierwszym rzędzie od lewej: Damian Florek, Piotr Zawiła i Krzysztof Apola. W drugim rzędzie od lewej: Jacek Cembrzyński, Dariusz Święs, Tomasz Michałowski, Mateusz Czapka i Dominik Puścizna. W zespole występowali ponadto: Jakub Rogaliński  i  Jakub Apola.

CERTUS KLĘCZANY - I miejsce w lidze kobiet GALPS 2016

           W pierwszym rzędzie od lewej: Aleksandra Stępkowicz, Julita Dziki i Anna Sarkowicz.          W drugim rzędzie od lewej: Aneta Jędrzejowska, Mirosława Mika, Małgorzata Ryndak i Aneta Czeluśniak. Ponadto w zespole występowała Maria Ryndak.


© 2016 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne