Rzut piłeczką palantową

      Dziewczęta
M
Wynik 
Nazwisko i  imię 
Szkoła 
Rok 
Miejsce 
1
 42,5
 GAJEWSKA BOŻENA
 Zagórzany
1997
 Kobylanka
 CYRAN PAULINA
 Klęczany
2008
 3  41,0  Filus Julia  Bystra 2016  Kobylanka
 4  40,5  Kwarcińska Magdalena  Kobylanka 2009  Gorlice
 Machniewicz Dominika
 Szymbark
2014
 Kobylanka
6
 40,0
 Mrozek Iwona
 Dominikowice
1997
 Klara Sylwia
 Kobylanka
1999
 Mszana Dolna
 Brodzińska Iwona
2002
 Kobylanka
 Machniewicz Natalia
 Szymbark
2013
10
  39,5 
 Uszko Beata
 Zagórzany
2002
11
  39,0 
 Czajka Weronika
 Kobylanka
2003
 Rodacka Kinga
 Ropica Polska
2008
 Jajko Izabela  Szymbark 2012
 Wójcicka Martyna  Klęczany 2015  Lipinki
15  38,0  Krzemińska Joanna  Kobylanka 2001  Kobylanka
 Szpakowska Paulina  Ropica Polska 2014
17  37,5  Hałgas Joanna  Dominikowice 1998
 Pietraś Anna  Zagórzany 2002
 Grzesiak Daria  Klęczany 2013
 Cetnarowska Justyna  Szymbark 2014
21 36,0  Kosiba Sylwia  Kobylanka 1998
 Woźniak Izabela 2000
 Rurka Monika 2009  Mszana Dolna
 Witkowska Anna  Klęczany 2011  Kobylanka
 Kamińska Martyna 2015
      Chłopcy
 M
Wynik 
Nazwisko i imię 
Szkoła 
Rok 
Miejsce 
 1
  67,0
 ŚLARSKI PRZEMYSŁAW
 Kobylanka
2005
 Kobylanka
 2
  58,0
 Juruś Krystian
 Kobylanka
2007
 Kobylanka
 Krok Konrad
 Klęczany
2010
 Kraków
 4
  57,5
 Basista Patryk
 Dominikowice
2013
 Kobylanka
 5
  56,5
 Korzec Bartosz
 Szymbark
2009
 6
  56,0
 Bugno Daniel
 Zagórzany
1997
 7
  55,5
 Duda Rafał
 Dominikowice
1996
 8
  55,0
 Pobiegło Mariusz
 Kobylanka
1998
 9
  54,0
 Machowski Grzegorz
 Klęczany
1997
 Bober Paweł  Kobylanka 2016  Kraków
11
  53,5
 Nogawka Grzegorz
1995 
 Kobylanka
12   53,0  Luksa Janusz 1996
 Rzepka Wojciech 2002
 Gucfa Damian  Klęczany 2013
15   52,5  Szpakowski Damian  Ropica Polska 2005
16   52,0  Szurek Kamil  Kobylanka 2012  Mszana Dolna
17   51,5  Klimkowicz Grzegorz  Ropica Polska 1995  Kobylanka
 Leja Łukasz  Zagórzany 1998
19   51,0  Korona Piotr  Bystra 1995
 Rumin Remigiusz  Zagórzany 1998
 Kasprzyk Krystian 2001
 Pabisiński Marcin  Ropica Polska 2004
 Reczek Bartosz  Klęczany 2010  Kraków
 Gryzik Dawid  Bystra 2016  Kobylanka
 Durlak Jakub  Szymbark  Kraków

 


Bożena Gajewska (czwarta od lewej) oraz Iwona Mrozek (druga od lewej)Paulina Cyran (pierwsza od lewej)Dominika Machniewicz - trzecia od prawej
Przemysław Ślarski - pierwszy od lewej (nr 8)Krystian Juruś (pierwszy od lewej)Konrad Krok
Patryk Basista

© 2017 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne