Skok w dal

 

      Dziewczęta
 M
Wynik 
      Nazwisko i  imię 
     Szkoła 
 Rok 
    Miejsce 
 1
 4,93
 DOBEK DAGMARA
 Kobylanka
 2010
 Trzcinica
 2
 4,90
 Laskoś Aleksandra
 Zagórzany
 2014
 Lipinki
 3
 4,82
 Kowalska Natalia
 Kobylanka
 2014
 4
 4,76
 Rurka Monika  
 2012
 Kobylanka
 5
 4,74
 Pabis Małgorzata
 2007
 Gorlice
 6
 4,67
 Augustyn Magdalena
 1995
 Kobylanka
 7
 4,59
 Śliwa Aleksandra
 2011
 Rzeszów
 8
 4,56
 Kosiba Patrycja
 Szymbark
 2012
 Kobylanka
 9
 4,46
 Fendryk Iwona
 Kobylanka
 1999
 Gorlice
10
 4,44
 Szczurowska Patrycja
 1997
 Gorlice
11
 4,40
 Czajka Karolina
 2004
 Kobylanka
 Prokop Anna
 2012
 Rzeszów
13  4,37  Kudłaty Paulina  2012  Kobylanka
 Gałowicz Paulina  Dominikowice  2016
15  4,33  Dudka Ewa  Kobylanka  2003
16  4,30  Szura Angelika  Bystra  2009
17  4,27  Mateńko Alina  Dominikowice  1997
18  4,26  Honc Dominika  Kobylanka  2006
19  4,25  Grzesiak Patrycja   Szymbark  2012
20  4,21  Kluska Katarzyna  Kobylanka  2007
 Bedus Agata  Klęczany  2013
22  4,18  Cetnarowska Marzena  Szymbark  1999
 Rurka Justyna  Kobylanka  2009
 Ptak Magdalena  2015  Krosno
25  4,15  Szymczyk Justyna  Dominikowice 1995  Kobylanka
      Chłopcy
 M
Wynik 
Nazwisko i imię 
Szkoła 
Rok 
Miejsce 
 1
  6,22
 RECZEK BARTOSZ
 Klęczany
 2012
 Rzeszów
 2
  6,06
 Kozioł Łukasz
 Kobylanka
 2010
 Rzeszów
 3
  5,86
 Dobek Arkadiusz
 2005
 Kobylanka
 4   5,84  Gucfa Damian  Klęczany  2016
 5
  5,78
 Góra Łukasz
 Szymbark
 2013
 6
  5,72
 Dudek Bartłomiej
 2012
 Krosno
 7
  5,62
 Stępień Łukasz
 Kobylanka
 2003
 Kraków
 8
  5,56
 Mazur Tobiasz
 2013
 9
  5,50
 Tomalski Grzegorz
 2008
 Gomułka Adam
 2010
 Kobylanka
11   5,47  Woźniak Kamil II  2015
12
  5,46
 Gutter Krzysztof
 2005
 Kraków
 Krupczak Gniewomir  2008  Kobylanka
14   5,45  Machowski Jakub  Dominikowice  2016
15
  5,42
 Miśkowicz Grzegorz
 Kobylanka
 2007
16
  5,41
 Kędra Patryk
 2009
 Rzeszów
 Góra Grzegorz  Klęczany  2015  Kobylanka
18   5,40  Góra Marcin  Szymbark  2014  Lipinki
19   5,36  Wacek Jan  Kobylanka  2015  Rzeszów
20   5,35  Trawiński Adrian 2012
21   5,34  Woźniak Dominik  2015
22   5,32  Litwa Andrzej  2002  Kobylanka
 Wolak Łukasz  Zagórzany  2008
24   5,28  Basista Patryk  Dominikowice  2013  Rzeszów
25   5,25  Gąsiorek Patryk  Kobylanka  2000  Gorlice

 


Dagmara Dobek - na najwyższym stopniu podiumAleksandra Laskoś - w środkuNatalia Kowalska
Monika Rurka - na najwyższym stopniu podiumMałgorzata Pabis (pierwsza od lewej)Bartosz Reczek
Łukasz Kozioł (pierwszy od lewej)Arkadiusz Dobek (czwarty od prawej)Damian Gucfa

© 2017 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne