Skok wzwyż

 

       Dziewczęta
M
Wynik 
Nazwisko i  imię 
Szkoła 
Rok 
Miejsce 
 1  1,35  ROGULSKA MARIA  Kobylanka 2016 Krosno
 2  1,35  Skórska Patrycja  Kobylanka 2018 Lipinki
 3  1,32  Cetnarowicz Anna 2009 Sękowa
 Kudłaty Paulina
 5  Dutka Daria  Zagórzany 2018 Kobylanka
 Zielińska Kinga
 7
 1,30
 Osikowicz Klaudia
 Kobylanka

 
2005
 8  Brej Karolina 2016 Krosno
 9
 1,29
 Tapek Angelika
2007
Sękowa
10
 1,28
 Osikowicz Patrycja
2005
11
 1,25
 Krzemińska Joanna
2001
Gorlice
12
 Kwarcińska Magdalena
2009
Sękowa
13
 Mazur Klaudia 
2014
14  Niemiec Klaudia 2018 Lipinki
15  1,22  Machowska Martyna  Zagórzany 2018 Kobylanka
16  1,21  Krok Zuzanna  Ropica Polska 2016
17
 1,20
 Kural Patrycja
 Dominikowice
1998
 Zawisza Patrycja
 Kobylanka
1998
19  Różycka Natalia  Ropica Polska  2003
 Wojtasiewicz Anna  Klęczany 2003
21  Rożejowska Marta  Stróżówka 2005
22  Bajorek Weronika  Kobylanka
2006
Sękowa
23
 Duda Klaudia
 Ropica Polska
2008
Kobylanka
 Niżnik Angelika
 Dominikowice
2008
 Rodacka Kinga
 Ropica Polska
2008
      Chłopcy
 M
Wynik 
Nazwisko i imię 
Szkoła 
Rok 
Miejsce 
 1
 1,50
 BASISTA PATRYK
 Dominikowice
2013
 Kobylanka
 2  1,45  Kacper Świerz  Kobylanka 2016  Lipinki
 3  1,43  Piechowicz Łukasz  Bystra 2015  Kobylanka
 4
 1,40
 Mazur Tobiasz
 Kobylanka
2013
 Lipinki
 5  Bober Paweł 2016  Krosno
 6
 1,35
 Truty Mateusz
2008
 Sękowa
 7
 Machowski Jakub
 Dominikowice
2013
 Kobylanka
 8  Trześniak Kamil  Bystra 2017
 Wszołek Adrian
10  Wantuch Bartłomiej  Kobylanka 2018  Lipinki
11  Zieliński Przemysław  Kraków
12
 1,33
 Klimkowicz Grzegorz
 Ropica Polska
1995
 Kobylanka
13
 1,31
 Pyznar Mateusz
 Stróżówka
2014
 Szpakowski Zbigniew
 Ropica Polska
2014
15  Gryzik Dawid  Bystra 2016
16
 1,30
 Nogawka Grzegorz
 Kobylanka
1995
17
 Michalik Arkadiusz
 Dominikowice
2005
18
 Góra Marcin
 Klęczany
2006 
19  Grądalski Konrad  Kobylanka 2009  Sękowa
 Korzec Bartosz
 Szymbark
2009
 Kobylanka 
21
 Mikołajczyk Dawid
 Dominikowice
2009
22  Góra Marcin  Szymbark 2012
 Klara Dawid  Dominikowice 2012
 Szpyrka Adam  Kobylanka 2012  Sękowa
25  Zieleń Michał 2015  Lipinki


© 2018 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne