Aktualności

Wojewódzkie drużynowe biegi przełajowe - Nowy Targ -16.05.2018

dodano: 2018-05-22 07:48:29

Reprezentanci Szkoły Podstawowej w Szymbarku: Jakub Durlak, Kacper Górski, Kamil Ziobrowski, Karol Kusiak i  rez. Kamil Haluch wraz z opiekunem Zbigniewem Dudkiem,  brązowi medaliści wojewódzkich, drużynowych biegów przełajowych w kategorii młodzieży (rocznik 2002-2004).

Czwórbój lekkoatletyczny - Kobylanka 14.05.2018

dodano: 2018-05-15 08:10:08

   

Klasyfikacja drużynowa
Dziewczęta Chłopcy
1  Kobylanka  958  1  Kobylanka  671 
2  Szymbark 823 2  Dominikowice 665
3  Zagórzany 812 3  Szymbark 616
4  Bystra 776 4  Bystra 589
5  Stróżówka 660 5  Ropica Polska 442
6  Dominikowice 484 6  Klęczany 355
7  Klęczany 379 7  Zagórzany 352
8  Ropica Polska 311 8  Stróżówka 248
 9   Kwiatonowice 92  9   Kwiatonowice 95
Najlepsi indywidualnie
1  Dutka Daria                 Za 233 1  Przybyło Mateusz   Do 197
2  Ligęza Aleksandra         By 217 2  Moroń Kamil            By  194
3  Czyżykiewicz Weronika  Ko  208 3  Dutka Jakub            Ko 172
4  Niemiec Klaudia            Ko 206 4  Rówiński Patryk       Sz 156
5  Zielińska Kinga              Za 205 5  Kosiba Maciej          Sz 152
6  Bambrowicz Magdalena  St 196 6  Zieliński Przemysław Ko 144

Lekkoatletyka - Kobylanka 7.05.2018

dodano: 2018-05-07 19:52:56

 

Najlepsi w poszczególnych konkurencjach
Chłopcy Konkurencja Dziewczęta
Mateusz Rączkowski
Kobylanka
Bieg na 100 metrów
Dorota Mazur
Kobylanka
 Karol Kusiak
Szymbark
 Bieg na 300 metrów
 Dorota Mazur
Kobylanka
  Michał Zieleń     
Kobylanka
Bieg na dystansie
1000 m   -   600 m
Klaudia Cetnarowska
Kobylanka
Szymbark
Sztafeta 4 x 100 m
Kobylanka
Kamil Haluch
Szymbark
Skok w dal
Maria Rogulska
Kobylanka
Oskar Cop
Kobylanka
Skok wzwyż
Maria Rogulska
Kobylanka
Paweł Bober
Kobylanka
Pchnięcie kulą
Karolina Brej
Kobylanka
Paweł Bober
Kobylanka
Rzut oszczepem
 Amelia Pyrcioch
Zagórzany

 

Klasyfikacja drużynowa
Kategoria dziewcząt  Kategoria chłopców
 1   Kobylanka    910 1  Kobylanka            1032
2  Szymbark  509 2  Szymbark    943
3  Zagórzany  505  3   Stróżówka    710
4  Bystra  491 4  Ropica Polska    684
5  Klęczany 485 5  Klęczany    657
6  Ropica Polska 449 6  Dominikowice    636
7  Dominikowice 414 7  Zagórzany    524
 Stróżówka 414 8  Bystra    501
9  Kwiatonowice 263 9  Kwiatonowice    280

Drużynowe biegi przełajowe - Zagórzany 27.04.2018

dodano: 2018-05-02 10:57:40

 

Klasyfikacja drużynowa
Dziewczęta rocz.2007-2008 Dziewczęta rocz.2005-2006 Dziewczęta, rocz.2002-2004
 1  Kobylanka 131  1  Kobylanka 93  1  Kobylanka 129
2 Zagórzany 110 2 Bystra 82 2 Szymbark 109
3 Dominikowice 87 3 Szymbark 79 3 Bystra 107
4 Szymbark 78 4 Stróżówka 73 4 Dominikowice 82
5 Ropica Polska 72 5 Zagórzany 52 Zagórzany
Stróżówka 6 Klęczany 35 6 Ropica Polska 65
7 Klęczany 34 7 Dominikowice 31 7 Stróżówka 38
8 Bystra 25 8 Ropica Polska 20 8 Kwiatonowice 33
9 Kwiatonowice 21       9 Klęczany 21
Najlepsi indywidualnie
1  Emilia Szurek      Ko 1  Julia Klimek        By 1  Dorota Mazur       Ko
2  Amelia Trawińska Ko 2  Aleksandra Ligęza By 2  Laura Mazur          Ko
3  Julita Filuś          RP 3  Daria Dutka          Za 3  Klaudia Stawiarska Ko
Klasyfikacja drużynowa
Chłopcy rocz.2007-2008 Chłopcy rocz.2005-2006 Chłopcy rocz.2002-2004
1 Kobylanka 124 1 Szymbark 105 1 Szymbark 126
2 Bystra 92 2 Bystra 91 2 Kobylanka 102
3 Szymbark 80 3 Dominikowice 89 3 Bystra 90
4 Ropica Polska 76 4 Kobylanka 79 4 Ropica Polska 86
5 Dominikowice 75 5 Zagórzany 54 5 Stróżówka 82
6 Stróżówka 72 6 Stróżówka 46 6 Dominikowice 65
7 Klęczany 64 7 Ropica Polska 32 7 Zagórzany 40
8 Zagórzany 49 8 Klęczany 22 8 Klęczany 33
9 Kwiatonowice 34 9 Kwiatonowice 10 9 Kwiatonowice 6
Najlepsi  indywidualnie
1  Eryk Kosiński       Ko 1  Mateusz Przybyło Do 1  Michał Zieleń       Ko
2  Jakub Pawłowski   Do 2  Michał Kłapacz      Sz 2  Jakub Durlak        Sz
3  Mikołaj Pyrcioch   Za 3  Wojciech Ryba      By 3  Dawid Kluk           RP

XVI Gorlicka Amatorska Liga Piłki Siatkowej 2017/2018

dodano: 2018-03-13 09:01:26

 

                  RUNDA FINAŁOWA GALPS         Szymbark 17-18.03.2018
Mecz finałowy o III miejsce
  Rawian Glass Kwiatonowice    Galicja Klęczany
3 : 1    (24:26, 25:20, 25:22, 25:19)

Bugno (24), Zawiła (24),  J. Stężalski  (15), Śliwa (13)  K. Stężalski (8), Łukasik (2),  R. Stężalski (L) 

Radzik (24), H.Dobek (12), Reczek (11),  Batory (6),Rybczyk (2) Wszołek, Liana (L)
Mecz finałowy o I miejsce
Trybus Szymbark Dark Pub Gorlice
3 : 0   (25 : 22, 25 : 18, 25 : 16)
K. Dygoń (14), Haluch (9), Duda (7),  B. Dudek (6), Motyka (5), J.Dudek (3), Różycki (3), K. Cetnarowski, T. Cetnarowski (L)

Michałowski (10), Czupik (6), Szura (6), Czapka (5), Święs (3), Cembrzyński (2), Florek (L), Zawiła. 

Mecz o VII miejsce
Moszczanka Moszczenica Eskulap - Libbud Libusza
3 : 2  (21:25, 23:25, 25:21, 25:17, 15:7)
Dąbrowski (16), Gubała (13), Kukuła (11), Kucharczyk (9), Dziadzio (6), J.Brach (3), K.Brach (L),  M.Brach. Stygar (19), Pawlak (14), Mach (12), Mól (7), Stępkowicz (5), Prokop (3), Pabis (1), Głowiak(L)
Rewanżowy mecz finałowy o III miejsce
Galicja Klęczany Rawian Glass Kwiatonowice
1 : 3  (25:27, 25:22, 18:25, 16:25)         { 0 : 2 }

H.Dobek (19), Reczek (14), Radzik (12), Wałęga (9), Batory (6), Wszołek (2),  Świerk (L) 

Zawiła (20), Bugno (19),  J. Stężalski  (11), Śliwa (9)  K. Stężalski (5), Dziki (4), Łukasik (3), R. Stężalski (L)

Rewanżowy mecz finałowy o I miejsce
Trybus Szymbark    Dark Pub Gorlice
3 : 1  (25:17, 21:25, 25:21, 25:21)         { 2 : 0 }

Haluch (23), K.Dygoń (20), B. Dudek (13), Duda (12), Motyka (4), Różycki (4),  K.Cetnarowski, T. Cetnarowski (L)

 Czupik (15), Szura (13),Czapka (12),   Michałowski (12), Cembrzyński (6), Święs (5), Zawiła (4), Florek (L)
Najskuteczniejsi zawodnicy meczów rundy finałowej
Marcin Zawiła (93), Dariusz Bugno (76), Kamil Dygoń (68), Tomasz Michałowski (62), Tomasz Szura (60), Patryk Radzik (56), Jarosław Stężalski (55), Jakub Śliwa (48), Hubert Dobek (46), Sebastian Duda (46), Mateusz Czupik (46), Bartłomiej Dudek (41), Mateusz Czapka (39), Bartosz Reczek (39), Adrian Haluch (32), Marek Batory (31), Krzysztof Stężalski (31). Rozgrywający: Szymon Motyka (21), Jacek Cembrzyński (20), Piotr Łukasik (10), Łukasz Wszołek (5).
                                         

XVI Gorlicka Amatorska Liga Piłki Siatkowej 2017/2018

dodano: 2018-03-09 14:40:48

 

RUNDA FINAŁOWA GALPS 2017/2018    Klęczany, 10 - 11.03.2018
Wyniki meczów półfinałowych
Rawian Glass Kwiatonowice    Dark Pub Gorlice
2 : 3    (21:25, 19:25, 25:21, 25:23, 10:15)
Zawiła (28), Bugno (15), J.Stężalski  (13),  K.Stężalski (10), Śliwa (8), Łukasik (1),  R.Stężalski (L) 
Michałowski (23), Szura (17), Czapka (12), Czupik (9), Święs (8), Cembrzyński (4), Florek (L).  
Galicja Klęczany Trybus Szymbark
0 : 3   (20:25, 20:25, 9:25)
P.Dobek (8), Reczek (8), Radzik (7), Batory (6), H.Dobek (2), Wałęga (2), Wszołek (1), Liana (L), Rybczyk, Tarsa.

 K.Dygoń (15), B.Dudek (11), Duda     (10), J.Dudek (6), Motyka (4),            K.Cetnarowski (1), T.Cetnarowski (L), Różycki.

Wyniki rewanżowych meczów półfinałowych
Dark Pub Gorlice Rawian Glass Kwiatonowice
2 : 3 (25:18, 24:26, 25:21, 26:28, 11:15)      { 1 : 1 }     "złoty set" 15:12
 Szura (24), Michałowski (17), Czupik (16), Zawiła (11), Czapka (10), Cembrzyński (8), Święs (1), Florek (L).
Zawiła (21), Bugno (18), Śliwa (18),  J.Stężalski (16), K.Stężalski (8),  Łukasik (4), R.Stężalski (L) 
Awans do finału A - Dark Pub Gorlice       Finał B - Rawian Glass Kwiatonowice
Trybus Szymbark    Galicja Klęczany
3 : 1  (25:14, 25:17, 19:25, 25:18)              { 2 : 0 }

 K.Dygoń (19), Duda (17), B.Dudek (11), J.Dudek (10), Motyka (8),  K.Cetnarowski (3), Różycki (2), T.Cetnarowski (L).

 Batory (13), H.Dobek (13), Radzik (13), Wałęga (8), Reczek (6),Wszołek (2), P.Dobek (1), Liana (L), Rybczyk.
Awans do finału A - Trybus Szymbark           Finał B - Galicja Klęczany
                                                                   

Triumfatorzy GALPS 2002 - 2018

dodano: 2018-03-20 14:23:57
Najlepsze zespoły ligi mężczyzn GALPS 2002 - 2018 
BELFER GORLICE (2003,2004), BESKID GORLICE (2005), RADZIK ŁUŻNA (2006), APOLLO SĘKOWA (2007), HYDROTECH BOBOWA (2008,2009,2010,2013), LIBBUD LIBUSZA (2011), TRYBUS SZYMBARK (2012,2017,2018), KWIATONOWICE (2014), DARK PUB GORLICE (2015,2016)
 
Najlepsze zespoły ligi kobiet GALPS 2007 - 2016
          GRYF SZYMBARK (2007), TYTAN ROPA (2008,2009), BŁYSKAWICA DOMINIKOWICE (2010), MEDIAEXPERT SZYMBARK (2011,2012), CERTUS KLĘCZANY (2013,2015,2016), OMEGA ROPA (2014) 
 
Triumfatorzy (pięciokrotnie)
 KRZYSZTOF JĘDRZEJOWSKI, PAWEŁ MARTUSZEWSKI, MAREK OLSZANECKI
 
 Triumfatorzy (czterokrotnie)
   Krzysztof Płaziński, Sylwester Szczepanek, Sebastian  Tkacz
 
Triumfatorzy (trzykrotnie)
Krzysztof Apola, Tomasz Cetnarowski, Tomasz Chmura, Aneta Czeluśniak, Bartłomiej Dudek, Kamil Dygoń, Damian Florek, Wojciech Gorzkowicz, Katarzyna Hajduk/Kuk, Mateusz  Kuś, Ewelina Lewińska, Mirosława Mika, Wiesław  Oratowski, Jakub Rogaliński, Magdalena Ryzner/Klocek, Robert Stanula, Marek Szymczyk, Tomasz Szymczyk, Agata Ryzner/Trybus
 
Triumfatorzy (dwukrotnie)
Jacek Cembrzyński, Krzysztof Cetnarowski, Jolanta Cieśla, Paulina Cyran, Justyna Deć, Magdalena Deć, Honorata Dembska, Sebastian Duda, Jakub Dudek, Zbigniew Dudek, Mieczysław Dygoń, Franciszek Dziedziak, Karolina Firlit, Ewelina Górowska, Adrian Haluch, Joanna Honkowicz, Katarzyna  Kukuła,  Magdalena Kukuła,  Agnieszka Laskoś, Łukasz Ludwin, Wojciech Makowski, Jakub Marszał,  Tomasz Michałowski, Szymon Motyka, Tomasz Mysłakowski, Adam Orłowski, Karolina Różycka, Szymon Różycki, Damian Rybczyk, Małgorzata Ryndak, Anna Sarkowicz, Przemysław Siwiak, Agnieszka Spólnik, Tomasz Szura, Robert Szymczyk, Damian Świątański, Dariusz Święs, Dominik Tumidajski, Justyna Turek, Jan Wacławczyk, Mariola Wałęga, Patrycja Wszołek, Piotr Zawiła.
   

Minisiatkówka dziewcząt i chłopców - Szymbark 1-2.03.2018

dodano: 2018-03-13 12:30:02

Dziewczęta i  chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Szymbarku kierowani przez Mariolę Piekarz i Zbigniewa Dudka najlepsi w gminnych turniejach minisiatkówki. Dziewczęta z Szymbarku pokonały w finale swoje przeciwniczki z Kobylanki 2 : 1. W meczu o trzecie miejsce Bystra zwycieżył  Stróżówkę 2 : 0.  Dalsze miejsca zajęły zespoły z Zagórzan, Dominikowic, Klęczan i Ropicy Polskiej. Zespół z Szymbarku występował w składzie: Patrycja Augustyn, Ewa Cetnarowska, Patrycja Górska, Agnieszka Kłapacz, Zuzanna Koszyk, Alicja Krupa, Natalia Kusiak, Magdalena Miarecka, Justyna Przybylska i Laura Pyrek. Chłopcy pokonali w finale swoich rówieśników z Klęczan 2 : 0, w meczu o trzecie miejsce Kobylanka zwyciężyła Ropicę Polską 2 : 1. Dalsze miejsca zajęły zespoły ze Stróżówki, Dominikowic, Zagórzan i Bystra. Chłopcy z Szymbarku występowali w składzie: Maciej Kosiba, Maksymilian Krupa, Jonasz Kusiak, Dominik Myśliwy, Daniel Przybylski, Patryk Rówiński, Karol Stawiarz, Mikołaj Trybus, Michał Ziaja i Alan Przybylski.

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] ... [13] »

© 2018 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne