Biegi na 600 i 1000 m.

 

                          Dziewczęta - bieg na dystansie 600 metrów
 M  Wynik     Nazwisko i imię      Szkoła  Rok       Miejsce
 1  1,54,88  RURKA MONIKA  Kobylanka 2009  Mszana Dolna
 2  1,56,7  Szura Angelika  Bystra 2007  Kobylanka
 3  1,59,3  Gałowicz Paulina  Dominikowice 2013  Puck
 4  1,59,35  Klara Sylwia  Kobylanka 1999  Mszana Dolna
 5  2,00,2  Sarnowska Natalia  Ropica Polska 2004  Kobylanka
 6  2,01,9  Bajorek Weronika  Kobylanka 2006  Gorlice
 7  2,02,3  Bobola Małgorzata  Ropica Polska 1991
 8  2,02,74  Mikruta Wiktoria  Kobylanka 2016  Krosno
 9  2,03,04  Kudłaty Paulina 2009  Mszana Dolna
10  2,03,3  Marczyk Marzena  Bystra 2000  Kobylanka
 Pabis Małgorzata  Kobylanka 2005
12  2,03,7  Dobek Dagmara 2007
 Gągola Dominika  Dominikowice 2007
14  2,03,92  Kwarcińska Magdalena  Kobylanka 2009  Mszana Dolna
15  2,04,1  Szymczyk Jolanta  Dominikowice 1996  Kobylanka
 Kosiba Sylwia  Kobylanka 1998
17  2,04,5  Laskoś Aleksandra  Zagórzany 2011
18  2,04,6  Skwira Karolina  Klęczany 2008
19  2,04,9  Kamińska Martyna 2016
20  2,05,0  Czajka Karolina  Kobylanka 2001
21  2,05,07  Kowalska Natalia 2012  Puck
22  2,05,20  Rurka Justyna 2007  Gorlice
23  2,05,32  Łaszyn Anna 2014  Mszana Dolna
24  2,05,5  Szczurowska Weronika 2000  Kobylanka
25  2,06,7  Mikowska Żaneta 2006  Gorlice
         Chłopcy -  bieg na dystansie 1000 metrów
 M  Wynik     Nazwisko i imię       Szkoła  Rok      Miejsce
 1  3,00,26  BASISTA PATRYK  Dominikowice 2013  Puck
 2   3,17,0  Warcholik Kamil  Ropica Polska 2012  Kobylanka
 3   3,19,3  Łątka Arkadiusz  Bystra 2005
 4  3,19,98  Reczek Bartosz  Klęczany 2010  Leszno
 Skwira Marek 2010
 6  3,22,34  Górski Kacper  Szymbark 2016  Bobowa
 7  3,24,19  Świerz Filip  Kobylanka 2016  Kraków
 8  3,24,62  Durlak Jakub  Szymbark 2016  Krosno
 9  3,24,75  Przybycień  Łukasz     Klęczany 2010  Leszno
10  3,25,40  Korona Paweł  Bystra 2008  Gorlice
11   3,25,7  Trybus Krzysztof  Szymbark 2000  Kobylanka
12  3,25,71  Juruś Krystian  Kobylanka 2007  Gorlice
13   3,26,3  Sojka Jacek  Szymbark 2013  Kobylanka
14   3,27,6  Mazur Tobiasz  Kobylanka 2013
15   3,27,9  Wandas Daniel 2000
16   3,28,0  Wszołek Szymon  Szymbark 2004
17   3,28,4  Hładyk Włodzimierz  Ropica Polska 1996
18  3,28,48  Karpl Marcin  Szymbark 2015  Nawojowa
19   3,28,9  Woźniak Kamil  Kobylanka 2005  Kobylanka
 Dudek Bartłomiej  Szymbark 2010
21   3,29,3  Pobiegło Grzegorz  Kobylanka 2004
 Zieleń Michał 2015
23   3,30,0  Bugno Daniel  Zagórzany 1997

 

 


Monika Rurka (druga od lewej)Angelika Szura (na najwyższym stopniu podium)Paulina Gałowicz (pierwsza od lewej)
Sylwia Klara (w środku)Patryk BasistaKamil Warcholik - pierwszy od lewej
Arkadiusz Łątka (drugi od prawej)

© 2017 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne