Rzut oszczepem

 

      Dziewczęta 14-16 lat  (oszczep 600g)
 M
Wynik 
Nazwisko i  imię 
 Szkoła
Rok 
Miejsce 
 1  25,73  MACHNIEWICZ NATALIA  Szymbark 2016  Kobylanka
 2  25,68  Biernacka Joanna  Zagórzany 2012  Kobylanka
 3
 24,36
 Woźniak Izabela
 Kobylanka
2003
 Mielec
 4  23,75  Śliwa Aleksandra 2016  Kobylanka
 5
 23,10
 Wal Joanna
2007
 Kraków
 6
 23,07
 Trybus Kinga
 Szymbark
1996
 Kobylanka
 7
 23,05
 Szydłowska Weronika
 Kobylanka
2006
 8
 22,89
 Czajka Weronika
2006
 9
 22,78
 Wszołek Katarzyna
2010
10
 22,75
 Majocha Ewelina
 Klęczany
2012
11
 22,67
 Wszołek Anna
 Kwiatonowice
2003
12  21,97  Machniewicz Dominika  Szymbark 2016
13
 21,95
 Kwarcińska Magdalena
 Kobylanka
2012
14  21,83  Gutter Anna 2008
15  21,70  Pietraś Anna  Zagórzany 2005  Gorlice
16  21,30  Padoł Iwona  Szymbark 1995  Kobylanka
17  21,15  Augustyn Bożena  Dominikowice 1994  Gorlice
18  21,00  Pyznar Natalia  Klęczany 2015  Kobylanka
19  20,88  Kusiak Agnieszka  Szymbark 2015
20  20,83  Cyran Paulina  Klęczany 2011  Gorlice
21  20,80  Krok Katarzyna 2012  Kobylanka
22  20,10  Gazda Justyna  Stróżówka 2012
23  19,81  Szura Ewa  Klęczany 2013
24  19,53  Kukla Aneta  Zagórzany 2007
Dziewczęta 14-16 lat  (oszczep 500g)
 1  29,37  ŚLIWA ALEKSANDRA  Kobylanka 2016  Kraków
 2  13,45  Ryba Karolina  Bystra 2016  Bobowa
      Chłopcy 14-16 lat    (oszczep 600g)
 M
Wynik
 Nazwisko i imię
Szkoła
Rok 
Miejsce 
 1
 41,46
 LEWEK KRZYSZTOF
 Kobylanka
 1970
 Rzeszów
 2
 39,50
 Deda Krzysztof
 Ropica Polska
 2008
 Kobylanka
 3
 38,29
 Rurka Tomasz
 Kobylanka
 2015
 Krosno
 4   37,68  NIziołek Mateusz  2015  Kobylanka
 5
 37,36
 Stępień Łukasz
 2003
 6
 36,68
 Wiklowski Tomasz
 Szymbark
 2014
 7
 35,90
 Dudek Jakub
 2010
 8
 35,85
 Gruca Mateusz
 Dominikowice
 2010
 9
 35,61
 Mituś Daniel
 Stróżówka
 2009
10
 35,55
 Więcek Bartosz
 Klęczany
 2008
11
 35,50
 Górski Maciej
 Dominikowice
 2002
12
 35,40
 Krok Grzegorz
 Stróżówka
 2005
13
 35,35
 Góra Łukasz
 Szymbark
 2012
14
 34,92
 Machowski Grzegorz
 Klęczany
 1999
15  34,87  Wielopolski Patryk  2016  Bobowa
16  34,56  Lach Mateusz  Klęczany 2004  Kobylanka
17  34,41  Przybyłowicz Hubert  Kobylanka 2010  Rzeszów
18  34,39  Chmielewski Mateusz  Bystra  2005  Kobylanka
19  34,36  Gustek Jakub  Zagórzany  2009
20  34,29  Skowronek Krzysztof  2014
21  34,23  Kogut Marek  1996
22  34,17  Krok Konrad  Klęczany  2013
23  33,98  Klara Adrian  Dominikowice  2013
24  33,90  Truty Mateusz  Kobylanka 2011 Kobylanka
25  33,87  Wal Daniel  Kobylanka 2004

 


Natalia Machniewicz na najwyższym podiumJoanna Biernacka - na najwyższym stopniu podiumIzabela Woźniak - pierwsza od prawej
Aleksandra ŚliwaKrzysztof Deda - trzeci od lewejŁukasz Stępień - drugi od prawej

© 2017 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne