Rzut oszczepem

 

      Dziewczęta 14-16 lat  (oszczep 600g)
 M
Wynik 
Nazwisko i  imię 
 Szkoła
Rok 
Miejsce 
 1  25,73  MACHNIEWICZ NATALIA   Szymbark  2016  Kobylanka
 2  25,68  Biernacka Joanna  Zagórzany  2012  Kobylanka
 3
 24,36
 Woźniak Izabela
 Kobylanka
 2003
 Mielec
 4  23,75  Śliwa Aleksandra  2016  Kobylanka
 5
 23,10
 Wal Joanna
 2007
 Kraków
 6
 23,07
 Trybus Kinga
 Szymbark
 1996
 Kobylanka
 7
 23,05
 Szydłowska Weronika
 Kobylanka
 2006
 8
 22,89
 Czajka Weronika
 2006
 9
 22,78
 Wszołek Katarzyna
 2010
10
 22,75
 Majocha Ewelina
 Klęczany
 2012
Dziewczęta 14-16 lat  (oszczep 500g)
 1  31,44   ŚLIWA ALEKSANDRA  Kobylanka  2017  Kraków
 2  26,70  Filus Julia  Bystra  2019  Kobylanka
 3  26,20  Pyrcioch Amelia  Zagórzany  2019  Kobylanka
 4  22,55  Stawiarska Klaudia  Kobylanka  2019
 5  17,61  Bargieł Martyna  Zagórzany  2018
 6  17,38  Rachwał Barbara  Dominikowice  2019
 7  17,12  Zegleń Klaudia  Szymbark  2019
 8  16,56  Cetnarowska Klaudia  Kobylanka  2018
 9  15,44  Siwiak Natalia  Szymbark  2018
10  14,84  Pyznar Karolina  Klęczany  2018
11  14,56  Motyka Gabriela  Szymbark  2018
12  14,09  Wacławik Anna  Klęczany  2018
13  13,45  Ryba Karolina  Bystra  2016  Bobowa
14  12,68  Gutter Paulina  Stróżówka  2019  Kobylanka
15  12,07  Szymczyk Julia  Bystra  2019
      Chłopcy 14-16 lat    (oszczep 600g)
 M
Wynik
 Nazwisko i imię
Szkoła
Rok 
Miejsce 
 1  41,47  BOBER PAWEŁ  Kobylanka 2017  Gorlice
 2
 41,46
 Lewek Krzysztof
 Kobylanka
1970
 Rzeszów
 3
 39,50
 Deda Krzysztof
 Ropica Polska
2008
 Kobylanka
 4  38,60  Bugno Rafał  Zagórzany 2019
 5
 38,29
 Rurka Tomasz
 Kobylanka
2015
 Krosno
 6  37,68  NIziołek Mateusz 2015  Kobylanka
 7
 37,36
 Stępień Łukasz
2003
 8
 36,68
 Wiklowski Tomasz
 Szymbark
2014
 9  36,20  Zięcina Dawid  Zagórzany 2019
10
 35,90
 Dudek Jakub
 Szymbark
2010
11
 35,85
 Gruca Mateusz
 Dominikowice
2010
12
 35,61
 Mituś Daniel
 Stróżówka
2009
13
 35,55
 Więcek Bartosz
 Klęczany
2008
14
 35,50
 Górski Maciej
 Dominikowice
2002
15
 35,40
 Krok Grzegorz
 Stróżówka
2005
16
 35,35
 Góra Łukasz
 Szymbark
2012
17
 34,92
 Machowski Grzegorz
 Klęczany
1999
18  34,87  Wielopolski Patryk 2016  Bobowa
19  34,56  Lach Mateusz  Klęczany 2004  Kobylanka
20  34,41  Przybyłowicz Hubert  Kobylanka 2010  Rzeszów
21  34,39  Chmielewski Mateusz  Bystra 2005  Kobylanka
22  34,36  Gustek Jakub  Zagórzany 2009
23  34,29  Skowronek Krzysztof 2014
24  34,23  Kogut Marek 1996
25  34,17  Krok Konrad  Klęczany 2013

 


Natalia MachniewiczAleksandra ŚliwaPaweł Bober
Julia Filus

© 2019 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne