Czwórbój lekkoatletyczny - punktacja indywidualna

 

                                      Dziewczęta                                        (wg.tabel punktowych z 2012 roku)
 M
Wynik
 Nazwisko i imię
Szkoła 
Rok
Miejsce 
1
  288
 KLARA SYLWIA
 Kobylanka
 1999
 Mszana Dolna
2
  284
 Rurka Monika
 Kobylanka
 2009
 Mszana Dolna
3
  259
 Kowalska Natalia
 2012
 Puck
4
  253
 Kudłaty Paulina
 2009
 Mszana Dolna
 5   251  Kamińska Martyna  Klęczany  2016  Kobylanka
6
  250
 Pabis Małgorzata
 Kobylanka
 2005
 Szura Angelika
 Bystra
 2007
8
  248
 Brodzińska Iwona
 Kobylanka
 2002
9
  246
 Kwarcińska Magdalena
 2009
 Mszana Dolna
10
243
 Gałowicz Paulina
 Dominikowice
 2013
 Puck
11 241  Mikruta Wiktoria  Kobylanka  2016  Kobylanka
12
235
 Lesiak Anna
 Klęczany
 1996
13 234  Brej Karolina  Kobylanka  2016
14
233
 Rodacka Kinga
 Ropica Polska
 2008
15
231
 Prokop Anna
 Kobylanka
 2009
 Mszana Dolna
 Łaszyn Anna
 2014
17
230
 Laskoś Aleksandra
 Zagórzany
 2011
 Kobylanka
18
229
 Dobek Dagmara
 Kobylanka
 2008
19 225  Szczurowska Weronika  2000
20 222  Gągola Dominika  Dominikowice  2007
21 221  Fendryk Iwona  Kobylanka  1998
 Kosiba Sylwia  1998
23 219  Szymczyk Jolanta  Dominikowice  1996
 Wójcicka Martyna  Klęczany  2016
25 218  Czajka Karolina  Kobylanka  2001
Chłopcy
(wg.tabel punktowych z 2012 roku)
 M
Wynik 
Nazwisko i imię 
Szkoła 
 Rok
Miejsce 
 1
  340
 BASISTA PATRYK
 Dominikowice
 2013
 Puck
 2
  288
 Mazur Tobiasz
 Kobylanka
 2013
 Kobylanka
 3
  275
 Reczek Bartosz
 Klęczany
 2010
 Leszno
 4
  245 
 Bugno Daniel
 Zagórzany
 1997 
 Kobylanka
 5
  241
 Juruś Krystian
 Kobylanka
 2007
 Gorlice
 6   237  Durlak Jakub  Szymbark  2016  Bobowa
 7
  233
 Skwira Marek
 Klęczany
 2010
 Leszno
 8   232  Nogawka Grzegorz  Kobylanka  1995  Kobylanka
 Przybycień Łukasz
 Klęczany
 2010
 Leszno
10
  226
 Ryczek Szymon
 2010
 Kraków
11
  224
 Trybus Krzysztof
 Szymbark
 2000
 Kobylanka
12
  222
 Warcholik Kamil
 Ropica Polska
 2012
13   221  Gryzik Dawid  Bystra  2016
14
  219
 Marcisz Grzegorz
 Stróżówka
 2012
15   217  Pabisiński Marcin  Ropica Polska  2004
 Danicz Grzegorz  Kobylanka  2007  Gorlice
 Korzec Bartosz
 Szymbark
 2009
 Kobylanka
18   214  Duda Rafał  Dominikowice  1996
 Gucfa Damian  Klęczany  2013
20   212  Pobiegło Grzegorz  Kobylanka  1998
 Dudek Bartłomiej  Szymbark  2010
22   210  Krok Konrad  Klęczany  2010  Kraków
 Górski Kacper  Szymbark  2016  Bobowa
24   208  Wacławik Tomasz  Zagórzany  1998  Kobylanka
25   207  Hładyk Włodzimierz  Ropica Polska  1996

 


Sylwia Klara ( w środku)Monika Rurka - trzecia od prawejNatalia Kowalska
Stoją od lewej: Paulina Kudłaty, Monika Rurka, Anna Prokop i Magdalena KwarcińskaMartyna Kamińska (na najwyższym stopniu podium)Małgorzata Pabis (pierwsza od lewej)
Angelika Szura (pierwsza od lewej)Iwona Brodzińska (pierwsza od prawej)Paulina Gałowicz (pierwsza od lewej)
Patryk BasistaTobiasz MazurBartosz Reczek
Grzegorz Nogawka - pierwszy od prawej na podiumDaniel Bugno (w środku)Krystian Juruś (pierwszy od lewej)
Marek SkwiraŁukasz PrzybycieńSzymon Ryczek

© 2017 Szkolny Związek Sportowy Gminy Gorlice

Opracowanie  BITNET - strony internetowe, prezentacje multimedialne