Aktualności

Sukces Mieczysława Dygonia

dodano: 2015-08-12 13:53:01

MIECZYSŁAW DYGOŃ - mieszkaniec Ropicy Polskiej, długoletni uczestnik zmagań w ramach Gorlickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, wywalczył w barwach zespołu Sport Partner Nowy Sącz tytuł wicemistrza Polski Weteranów (kat. 55 - 60) w piłce siatkowej.Gratulujemy!

XX Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjalnej Gminy Gorlice - Kobylanka 15.05.2015

dodano: 2015-05-19 11:33:32
Autorzy najlepszych wyników uzyskanych podczas gminnych zawodów w czwórboju lekkoatletycznym w dniu 15.05.2015 roku w Kobylance

dodano: 2015-02-24 09:14:34

Dziewczęta  z Łużnej (opiekun Dariusz Tarsa) i chłopcy z Szymbarku (opiekunowie: Edyta Ziółkowska i  Zbigniew Dudek) zwycięzcami II Międzyszkolnej Ligi Minisiatkówki. W kategorii gimnazjów najlepsze okazały się dziewczęta z Szymbarku (opiekun Mariola Piekarz) i chłopcy z Moszczenicy (opiekun Grzegorz Załęski).

XX Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjalnej Gminy Gorlice - Szymbark 2/3.02.2015

dodano: 2015-02-06 07:37:52

Siatkarki i siatkarze ze Szkoły Podstawowej w Szymbarku najlepsi w gminnym turnieju mini piłki siatkowej.Dziewczęta z Szymbarku pokonały  w finale swoje rywalki z Kobylanki  2 : 0. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna z Klęczan po wygranej 2 : 1 z Kwiatonowicami. Kolejne miejsca zajęły zespoły ze Strożówki, Ropicy Polskiej, Dominikowic, Zagórzan i Bystrej. Chłopcy z Szymbarku pokonali w finale zespoł ze Strożówki 2 : 1, w meczu o trzecie miejsce Kobylanka pokonała Klęczany 2 : 1. Dalsze miejsca zajęli młodzi siatkarze z Dominikowic, Bystrej, Ropicy Polskiej, Zagórzan i Kwiatonowic.

XX Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjalnej Gminy Gorlice - 22/30.01.2015

dodano: 2015-01-23 12:35:29

Gimnazjalistki z Szymbarku i gimnazjaliści z Kobylanki najlepsi w gminnym turniej piłki siatkowej. Dziewczęta z Szymbarku pokonały w finale swoje przeciwniczki z Kobylanki 2 : 1. W meczu o trzecie miejsce Dominikowice zwycieżyły 2 : 0 z Klęczanami. Dalsze miejsca zajęły zespoły z Bystrej, Ropicy Polskiej, Kwiatonowic, Zagórzan i Stróżówki. W meczu finałowym chłopców Kobylanka  pokonała zespół ze Stróżówki 2 : 0. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna z Dominikowic po wygranej 2 : 0 z Klęczanami. Kolejne miejsca zajęły zespoły z Bystrej,Szymbarku, Kwiatonowic, Zagórzan i Ropicy Polskiej.

XX Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjalnej Gminy Gorlice - Stróżówka 04.12.2014

dodano: 2014-12-05 14:52:25

Zawodniczki ze Szkoły Podstawowej w Ropicy Polskiej najlepsze w gminnym turnieju mini koszykówki. Pozostałe miejsca na podium zajęły zespoły z Kobylanki i Szymbarku. Dalsze miejsca zajęły dziewczęta z  Klęczan, Dominikowic, Stróżówki, Bystrej, Kwiatonowic i Zagórzan. Najcelniej rzucały: Jessica Chudek (SP Ropica Polska) - 39 pkt, Gabriela Krupa (SP Szymbark) - 26 pkt , Natalia Cieśla (SP Kobylanka), Kamila Szwarc (SP Stróżówka) i  Francesca Aliberti (SP Dominikowice) - po 16 pkt, Justyna Cetnarowska (SP Szymbark) - 10 pkt.

XX Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjalnej Gminy Gorlice - Szymbark 02.12.2014

dodano: 2014-12-05 14:28:47

Młodzi koszykarze ze Szkoły Podstawowej w Szymbarku najlepsi w gminnym turnieju mini koszykówki. Pozostałe miejsca na podium zajęły zespoły z Ropicy Polskiej i Stróżówki. Dalsze miejsca zajęli chłopcy z Zagórzan, Kobylanki, Klęczan, Dominikowic i Bystrej. Najcelniej rzucali: Kamil Haluch (SP Szymbark) - 28 pkt, Jacek Myśliwy (SP Szymbark) - 17 pkt , Mateusz Chmaj (SP Klęczany) -  15 pkt, Bartosz Labut (SP Ropica Polska) i Kacper Podwika (SP Strożówka) - po 13 pkt oraz Dawid Kluk (SP Ropica Polska) - 11 pkt.

dodano: 2014-11-27 10:10:48
Gimnazjalistki z Szymbarku zwyciężyły w gminnym turnieju piłki koszykowej, po wygranej w finale z  Dominikowicami. Trzecie miejsce dla drużyny z Ropicy Polskiej po wygranym meczu ze Stróżówką. Kolejne miejsca zajęły zespoły z Kobylanki, Klęczan, Bystrej  i Zagórzan.
Najcelniej rzucały w turnieju: Klaudia Kusiak z Szymbarku (22 pkt), Izabela Jajko z Szymbarku i Justyna Pierz ze  Stróżówki ( po 20 pkt), Mariola Kukuła z Szymbarku i Dagmara Krok z Ropicy Polskiej (po 18 pkt), Paulina Przepióra z Kobylanki ( 16 pkt), Sylwia Pic z Bystrej (14 pkt) oraz Aleksandra Dziki z Dominikowic i Emilia Wójcikiewicz z Klęczan (po 10 pkt).

dodano: 2014-11-21 13:16:19
Gimnazjaliści z Klęczan zwyciężyli w gminnym turnieju piłki koszykowej, po wygranej w finale ze Stróżówką. Trzecie miejsce dla drużyny z Ropicy Polskiej po wygranym meczu z Szymbarkiem. Kolejne miejsca zajęły zespoły z Dominikowic, Kobylanki, Bystrej, Kwiatonowic i Zagórzan.
Najcelniej rzucali w turnieju: Grzegorz Góra z Klęczan (26 pkt), Kamil Warcholik z Ropicy Polskiej i Patryk Żmigrodzki z Zagórzan ( po 12 pkt), Tomasz Urban ze Stróżówki i Patryk Basista z Dominikowic (po 11 pkt), Patryk Góratowski ze Stróżówki, Piotr Brach z Kwiatonowic i Dawid Klara z Dominikowic (po 10 pkt) oraz Łukasz Tomasik z Ropicy Polskiej (9 pkt).
« [1] ... [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] »