Aktualności

XX Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjalnej Gminy Gorlice - Libusza 27.10.2014

dodano: 2014-10-28 11:43:18

Gimnazjaliści ze Stróżówki  zajęli wysokie III miejsce w powiatowym turnieju halowej piłki nożnej. Dzień wcześniej zwyciężyli bezapelacyjnie w turnieju gminnym, który odbył się w hali sportowej w Libuszy, zwyciężając 3:0 w finale ze swoimi rówieśnikami z Dominikowic. Trzecie miejsce wywalczyła ekipa z Szymbarku. Kolejne miejsca dla zespołów z Ropicy Polskiej, Bystrej, Kobylanki, Kwiatonowic, Zagórzan i Klęczan. Najwięcej bramek (4) dla zespołu ze Stróżówki zdobył Tomasz Urban. Opiekę nad zwycięskim zespołem sprawował Sławomir Gorzkowicz.

XX Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjalnej Gminy Gorlice - Zagórzany 10.10.2014

dodano: 2014-10-16 14:01:28

Mlodzi piłkarze z Ropicy Polskiej najlepsi w turnieju mini piłki nożnej, po zwyciestwie 1:0 w finale ze swoimi rówieśnikami ze Stróżówki. Trzecie miejsce dla ekipy z Dominikowic.Kolejne miejsca dla zespołów z Bystrej, Szymbarku, Klęczan, Kobylanki, Zagórzan i Kwiatonowic. Najwięcej bramek (6) dla zespołu z Ropicy Polskiej strzelił Bartosz Labut. Opiekę nad zwycięskim zespołem sprawował Dariusz Piekarz.

Małopolska Gimnazjada - lekkoatletyka - Kraków 2.10.2014

dodano: 2014-10-16 08:22:01

Jan Cetnarowski (Gimnazjum Szymbark), Damian Gucfa (Gimnazjum Klęczany), Mateusz Niziołek, Kamil Woźniak (Gimnazjum Kobylanka)  zdobyli brązowy medal  z czasem 2,18,67 w sztafecie "szwedzkiej"  podczas  Małopolskiej  Gimnazjady w lekkiej atletyce, rozegranej 2 października w Krakowie. Na piątym miejscu uplasowali się: Natalia Kowalska (Gimnazjum w Kobylance)  w skoku w dal (4,49)  i Tomasz Rurka (Gimnazjum Kobylanka) w rzucie oszczepem (32,01). Młodymi adeptami lekkiej atletyki opiekował się Jerzy Dziedziak

dodano: 2014-10-01 10:56:54
Dziewięć medali wywalczyli reprezentanci naszej gminy podczas powiatowych, indywidualnych biegów przełajowych rozegranych na obiekcie sportowym w Zagórzanach. Złote medale wywalczyli: Marcin Karpl (Szymbark),  Jakub Padoł (Ropica Polska), Patryk Basista (Dominikowice) i  Kamil Warcholik (Ropica Polska).  Srebrny medal wywalczył Dawid Kluk (Ropica Polska). Brązowe medale przypadły: Klaudiuszowi Lewińskiemu (Stróżówka), Martynie Kamińskiej (Klęczany), Stanisławowi Żelaznemu (Ropica Polska) i Michałowi Zieleń (Kobylanka). Ponadto na miejscu piątym zameldowali się na mecie: Ksawery Pietrzycki (Ropica Polska), Paulina Gałowicz (Dominikowice) i Agnieszka Karpl (Szymbark). Szóste miejsce zająła Katarzyna Gubała (Bystra).
Na zawodach wojewódzkich najwyższe miejsce zajęli: Kamil Warcholik (15) i Marcin Karpl (18).

XIX Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjalnej Gminy Gorlice - Kobylanka 19.05.2014

dodano: 2014-05-22 14:07:03

Podczas gminnych zawodów lekkoatletycznym w dniu 19 maja 2014 roku w Kobylance podwójne zwycięstwa zanotowali reprezentanci Gimnazjum z Szymbarku:  Sylwia Baran zwyciężając w rzucie dyskiem (20,66 m) i oszczepem (16,79 m) oraz Tomasz Wiklowski najlepszy w biegu na  dystansie 1000 metrów (2,59,2) oraz  w rzucie oszczepem (36,68 m)

dodano: 2014-05-05 08:17:33

Autorzy najlepszych wyników uzyskanych podczas gminnych zawodów w czwórboju lekkoatletycznym w dniu 29.04.2014 roku w Kobylance

Kobylanka

XIX Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjalnej Gminy Gorlice - Szymbark 27.03.2014

dodano: 2014-03-28 13:36:07
Siatkarki ze Szkoły Podstawowej w Szymbarku najlepsze w gminnym turnieju mini piłki siatkowej, po zwycięstwie w finale z  Klęczanami 2 : 0. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna z Kobylanki po wygranej 2 : 0 z Ropicą Polską. Kolejne miejsca zajęły zespoły z Kwiatonowic, Dominikowic, Stróżówki, Zagórzan i Bystrej.

dodano: 2014-03-28 13:11:25
Siatkarze ze Szkoły Podstawowej w Klęczanach najlepsi w gminnym turnieju mini piłki siatkowej, po zwyciestwie w finale ze  Stróżówką 2 : 1. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna z Kobylanki po wygranej 2 : 0 z Szymbarkiem. Kolejne miejsca zajęły zespoły z Zagórzan, Ropicy Polskiej, Dominikowic, Bystrej i Kwiatonowic.

XIX Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjalnej Gminy Gorlice - Stróżówka 4.03.2014

dodano: 2014-03-05 10:53:13
Koszykarki ze Szkoły Podstawowej w Szymbarku najlepsze w gminnym turnieju mini koszykówki. Pozostałe miejsca na podium zajęły zespoły z Kobylanki i Klęczan. Najcelniej rzucały:  Monika Wojnarska (SP Stróżówka) - 28 pkt, Beata Sasak (SP Kobylanka) - 26 pkt, Dominika Machniewicz (SP Szymbark) - 25 pkt, Justyna Cetnarowska (SP Szymbark) - 19 pkt, Angelika Siwiak (SP Szymbark) i Aleksandra Żelazny (SP Ropica Polska) - po 18 pkt oraz Izabela Bieleń (SP Klęczany) - 16 pkt

dodano: 2014-02-20 14:44:06
Młodzi koszykarze ze Szkoły Podstawowej w Stróżówce najlepsi w gminnym turnieju mini koszykówki. Pozostałe miejsca na podium zajęły zespoły z Zagórzan i Szymbarku. Najcelniej rzucali: Patryk Góratowski (SP Stróżówka) - 28 pkt, Marcin Hajduk (SP Zagórzany) i Krystian Korzeń (SP Szymbark) - po 16 pkt.
« [1] ... [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] »