Aktualności

XIX Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjalnej Gminy Gorlice - Dominikowice/Stróżówka 18.12.2013

dodano: 2013-12-19 10:28:10

Gimnazjalistki z  Szymbarku wygrały  gminny turniej piłki siatkowej, po zwyciestwie w finale z  Klęczanami 2 : 0. Trzecie miejsce wywalczyła druzyna z Kobylanki po wygranej 2 : 1 z Ropica Polską. Kolejne miejsca zajeły zespoły z Dominikowic, Zagórzan, Bystrej, Kwiatonowic i Stróżówki.

XIX Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjalnej Gminy Gorlice - Kwiatonowice/Klęczany 4.12.2013

dodano: 2013-12-10 07:46:25

Gimnazjaliści z Kwiatonowic wygrali bezapelacyjnie gminny turniej piłki siatkowej, po zwyciestwie w finale z  Kobylanką 2 : 0. Trzecie miejsce wywalczyła druzyna z Zagórzan po wygranej 2 : 1 z Szymbarkiem. Kolejne miejsca zajeły zespoły z Dominikowic, Stróżówki, Bystrej, Ropicy Polskiej i Klęczan.

XIX Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjalnej Gminy Gorlice - Szymbark 29.11.2013

dodano: 2013-12-02 14:58:52
Gimnazjalistki z Szymbarku zwyciężyły w gminnym turnieju piłki koszykowej, po wygranej w finale z Klęczanami. Trzecie miejsce dla drużyny z Zagórzan po wygranym meczu z Kobylanką. Najcelniej rzucały w turnieju: Katarzyna Kluska z Zagórzan (38 pkt), Patrycja Grzesiak z Szymbarku (30 pkt), Gabriela Bubniak i Anna Witkowska z Klęczan (po 19 pkt), Małgorzata Przybycień z Dominikowic (16 pkt), Daria Grzesiak z Klęczan i Sylwia Pic z Bystrej (po 14 pkt).

dodano: 2013-11-25 13:45:58
Gimnazjaliści z Szymbarku zwyciężyli w gminnym turnieju piłki koszykowej, po wygranej w finale z Klęczanami. Trzecie miejsce dla drużyny z Ropicy Polskiej po wygranym meczu z Dominikowicami.
Najcelniej rzucali w turnieju: Grzegorz Góra z Klęczan (26 pkt), Leszek Karpiński z Szymbarku i Piotr Leśniak ze Stróżówki (po 15 pkt), Adrian Szymczyk z Bystrej (14 pkt) i Szymon Gubała z Kwiatonowic (11 pkt).

XIX Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjalnej Gminy Gorlice - Libusza 23.10.2013

dodano: 2013-10-24 11:51:57

Gimnazjaliści z Ropicy Polskiej najlepsi w turnieju halowej piłki nożnej, po zwycięstwie w finale z  Szymbarkiem  2 : 1. Najwięcej bramek (6) dla zespołu z Ropicy Polskiej zdobył Kamil Warcholik. Opiekunem zwycięskiego zespołu był Dariusz Piekarz. Trzecie miejsce w turnieju zajął zespól z Bystrej.

XIX Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjalnej Gminy Gorlice - Zagórzany 11.10.2013

dodano: 2013-10-21 20:42:08
Chłopcy z Ropicy Polskiej najlepsi w turnieju mini piłki nożnej, po zwyciestwie 2:0 w finale z Szymbarkiem. Trzecie miejsce dla ekipy ze Stróżówki. Najwięcej bramek (3) dla zespołu z Ropicy Polskiej strzelił Bartosz Labut. Opiekę nad zwycięskim zespołem sprawował Dariusz Piekarz.

dodano: 2013-10-13 12:25:52
Rekordową ilość medali (dziewięć) wywalczyli reprezentanci naszej gminy podczas powiatowych, indywidualnych biegów przełajowych rozegranych na obiekcie sportowym w Zagórzanach. Złote medale wywalczyli: Paulina Gałowicz (Dominikowice), Jakub Padoł (Ropica Polska), Patryk Basista (Dominikowice) i Tomasz Wiklowski (Szymbark).  Srebrne medale wywalczyli: Dawid Kluk i Kamil Warcholik (Ropica Polska). Brązowe medale przypadły: Marcinowi Karpl, Jackowi Sojce (Szymbark) i Michałowi Zieleń (Kobylanka).
Ponadto na miejscu czwartym zameldował się na mecie Krzysztof Skowronek (Zagórzany). Piąte miejsce zajął Jan Cetnarowski (Szymbark).  Szóstą lokatę zajęli: Kinga Krzemińska (Szymbark), Maksymilian Kłapsa (Stróżówka)  i Jakub Machowski (Dominikowice).
Podczas zawodów wojewódzkich w czołowej dziesiątce najlepszych w Małopolsce zameldowało się aż trzech naszych reprezentantów: Dawid Kluk (VII miejsce), Patryk Basista (IX miejsce) i Kamil Warcholik (IX miejsce).

XVIII Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjalnej Gminy Gorlice

dodano: 2013-06-22 20:50:11

Podczas gminnych zawodów lekkoatletycznym w dniu 12 czerwca 2013 roku w Kobylance, Łukasz Góra z Gimnazjum w Szymbarku ustanowił nowy rekord gminy Gorlice uzyskując w skoku wzwyż wynik 180 cm., natomiast  Bartosz Reczek z Gimnazjum w Klęczanach  przebiegł dystans 100 metrów w czasie 11,5 sek.

dodano: 2013-05-10 10:26:37

Podczas gminnych zawodów w czwórboju lekkoatletycznym w dniu 9 maja 2013 roku w Kobylance, Patryk Basista ze Szkoły Podstawowej w Dominikowicach ustanowił nowe rekordy gminy Gorlice uzyskując w punktacji indywidualnej 291 pkt oraz pokonując wysokość 150 cm w skoku wzwyż, natomiast Tobiasz Mazur ze Szkoły podstawowej w Kobylance przebiegł dystans 60 metrów w czasie 7,8 sek.

Poniżej autorzy najlepszych wyników uzyskanych podczas tych zawodów  (szczegółowe rezultaty dostępne są w zakładce "wyniki")

dodano: 2013-05-10 10:13:10
W sztafetowych biegach przełajowych,  które odbyły się w dniu 7 maja na obiekcie sportowym w Zagórzanach, w poszczególnych kategoriach najlepsze okazały się zespoły: